Blog > Komentarze do wpisu
Witajcie na moim blogu poświęconym MLM i Aroma Group

Witam wszystkich na moim blogu.

Bede w nim umieszczał informacje dotyczące Aroma Group MLM i byćmozę czegoś innego.

Chciałbym pokrótce zaprezentować firme.

1. Aroma Group została zarejestrowana w czerwcu 2010 r., a start (rejestracja partnerów i klientów, sprzedaż produktów w sklepach partnerskich)  rozpoczęła 28 września 2010 r.

2. Aroma Group jest polską firmą  stworzona została przez kilka osób, które już wiele osiągnęły w branży marketingu sieciowego

3. Te osoby zawiązały Sp. z.oo – czyli dystrybutorzy mają potężną gwarancję, że firma zaraz nie zniknie z rynku,

4. Mamy jeszcze szansę być pierwszymi i współtworzyć firmę Aroma Group

5. Produkty, z którymi Aroma Group rusza to perfumy (60 różnych zapachów), olejki eteryczne (40 różnych zapachów), oleje do masażu, sole mineralne do stóp i do kąpieli (produktów będzie przybywać z miesiąca na miesiąc),

6. Bardzo przemyślany i precyzyjny plan marketingowy,

7. Aroma Group skorzystała z profesjonalnej agencji reklamowej, która przygotowała wszystko potrzebne do startu i szybkiego efektu. (Nie wiem czy wiesz, ale w Polsce do tej pory z takich usług skorzystało zaledwie kilka z pośród setek firm),


Działanie firmy Aroma Group oparte jest o marketing sieciowy.


Każdy nowy partner dołączjący do firmy po wykupieniu startera(w zależności jakiego) otrzymuje:

Starter on-line - 20zl

Starter on-line został stworzony specjalnie z myślą o osobach, które łączą ze sobą pasje budowania sieci MLM z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, jakie niesie era Internetu.

W pakiecie startowym on-line każdy Partner otrzymuje:

- sklep Partnerski w subdomenie Aroma Group
- biuro on-line, w którym znajdują się między innymi statystyki, generator materiałów reklamowych, liczne materiały szkoleniowe, podgląd w strukturę, forum dyskusyjne oraz wiele, wiele innych
- profil partnerski Aroma Group na facebooku (z pakietem :spersonalizowany baner, 4 wpisy na tablicy, podstawowe informacje o firmie oraz produktach)

Podczas składania zamówienia na starter on-line w Uwagach proszę wpisać numer szaty graficznej profilu partnerskiego na Facebooku.

Starter mały - w cenie 50 zł - zawiera:
- 25 próbek perfum i 7 próbek naturalnych olejków eterycznych.
- ulotki do każdej grupy produktów.
- katalog produktów Aroma Group (od grudnia 2010 r.).
- spersonalizowany sklep internetowy.
- dostęp do bogato wyposażonego biura online.
- dostęp do darmowych materiałów pomocnych do zareklamowania własnego biznesu np. banery statyczne, banery gif, teksty promocyjne, teksty html, prezentacje, materiały do wydruku.


Starter duży - w cenie 100 zł - zawiera:
- 60 próbek perfum i 40 próbek olejków zapachowych.
- ulotki do każdej grupy produktów.
- katalog produktów Aroma Group (od grudnia 2010 r.).
- spersonalizowany sklep internetowy.
- dostęp do bogato wyposażonego biura online.
- dostęp do darmowych materiałów pomocnych w promocji swojego biznesu np. banery statyczne, banery gif, teksty promocyjne, teksty html, prezentacje, materiały do wydruku.

Na pewno znajdzie się ktoś, kto za chwilę powie, że są firmy, które dają dużo tańsze startery, ale przecież żadna z tamtych firm nie daje dystrybutorom prowizji od startera.
Ponadto jak ktoś kupuje starter za 1 czy 10 zł, to szybko mu się odechciewa pracy – bo prawda jest taka, że jaki wkład w biznes, takie i podejście do niego.


Potężne narzędzie jakie dostajesz to spersonalizowany sklep internetowy. Dostajesz go w cenie startera. Otworzenie swojego sklepu kosztowało by Cię kilka albo nawet kilkanaście razy więcej. Tutaj masz to w ceni 50 lub 100 zł. Sklep internetowy jest w pełni obsługiwany prez firmę Aroma Group. To firma odbiera zamówienie, pobiera płatnośc, pakuje towar i wysyła do klienta. Na tobie spoczywa tylko obowiązek wypromowania sklepu czyli ściągnięcia do niego jak największej ilości klientów. Sklep sam na Ciebie zarabia. Czyż to nie piękne?

Moj przykładowy sklep który każdy partner dostaje na początek możesz zobaczyć pod tym adresem: www.awokado.aromagroup.pl

Produkty które firma posiada w swoim asortymecie to:

Perfumy damskie i męskie, olejki eteryczne, zapachowe i kompozycja zapachowe, Musujące sole do kąpieli, sole do stóp, kadzidełka, kominki do aromaterapii i wkrótce wiele innych.

Zapraszam wszystkich do rejestracji w firmie najlepszy okres na rejestracje jest Teraz. Firma dopiero się rozwija i masz wielką szansę na zajęcie wysokiej pozycji w strukturze firmy i osiagnięcia niezależności finansowej.

Zapraszam do rejestracji na stronie http://awokado.aromagroup.pl/content/8-zostan-dystrybutorem

 

Pozdrawiam :)

Łukasz Budziszewski

 

Kontakt ze mną:

l.budziszewski@gmail.com

gg: 4578153

tel: 518334752

niedziela, 16 stycznia 2011, lbudziszewski

Polecane wpisy

eukaliptus.jpg